x
Aktualności
Newsletter

Zapisz się na nasz Newsletter.Na Twój adres będą wysyłane informacje o najnowsyzch konkursach i projektach

Aktualności > Archiwalne
2012-08-27 | aw

Koncepca funkcjonowania ekomuzeum w gminie Dąbrowa Białostocka - podsumowanie prac

W dniu 27 sierpnia 2012 roku, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Dąbrowie Białostockiej, odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie prac związanych z tworzeniem koncepcji funkcjonowania ekomuzeum w Dąbrowie Białostockiej. W spotkaniu wzięli udział członkowie Grupy Inicjatywnej - powołanej na rzecz utworzenia ekomuzeum, oraz Pan Tadeusz Ciszkowski - burmistrz Dąbrowy Białostockiej, Bogusław Pyzocha - prezes Fundacji Bieszczadzkiej oraz przedstawiciel Fundacji Biebrzańskiej.

czytaj całość
2011-12-13 | j

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych – Poznań 2011

W dniach 9-11 grudnia 2011 roku uczestniczyliśmy w Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który po raz kolejny został zorganizowany na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas Festiwalu prezentowane były przedmioty rękodzielnicze, które w okresie przedświątecznym cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających, poszukujących ciekawych, oryginalnych prezentów i pamiątek.

czytaj całość
2011-12-08 | j

Rozliczanie projektów - nowe wnioski o płatność dla małych projektów

Informujemy, iż od 15 grudnia 2011 roku będzie obowiązywała nowa wersja wniosku o płatność dla małych projektów (wersja 5z). Została ona umieszczona w zakładce materiały do pobrania.

czytaj całość
2011-12-06 | j

Produkt lokalny - konferencja w Ministerstwie Rolnictwa

W dniu 5 grudnia 2011 roku na zaproszenie Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich oraz Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie uczestniczyliśmy w konferencji poświeconej produktom lokalnym. Spotkanie odbyło się w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

czytaj całość
2011-12-01 | j

Wyniki naboru - listy operacji wybranych do finansowania

W związku z zakończonym naborem przyjmowania wniosków o dofinansowanie projektów realizowanych w ramach wdrażania lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania:

czytaj całość