Zaproszenie na spotkania konsultacyjne
2015-09-08 |

Fundacja Biebrzańska serdecznie zaprasza na spotkania konsultacyjne dotyczące tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.

W związku z wejściem w nowy okres programowania środków europejskich prowadzimy prace związane z opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru działania Fundacji Biebrzańskiej  na lata 2014-2020.

Dokument, który obecnie przygotowujemy nakreśli główne kierunki rozwoju naszego obszaru na najbliższe lata. Spotkania przeprowadzone będą w celu uzyskania informacji o problemach rozwojowych, potrzebach i oczekiwaniach mieszkańców. Tematyka spotkań konsultacyjnych będzie obejmować w szczególności: analizę mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń a także celów Lokalnej Strategii Rozwoju. Pozyskane informacje pozwolą określić kierunki rozwoju i obszary wsparcia  jakie należy uwzględnić w tworzonej strategii.

Każdy głos w dyskusji jest ważny!

Serdecznie zapraszamy na spotkania konsultacyjne. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami.